İşiniz Emin Ellerde

Enfeksiyon ve gıda kaynaklı hastalıkların yayılmasını önlemek için ürünlerimiz ve çözümlerimizle her yıl 40 milyar elin temizlenmesine yardımcı oluyoruz.

İhtiyaca yönelik hizmet ve yenilikçi çözümlerle dünyayı daha temiz, daha güvenli ve daha sağlıklı hale getirme amacımız her zamankinden daha anlamlı olmuştur. Yaşanmakta olan pandeminin küresel boyutları, ekonomi ve halk sağlığı açısından daha önce benzeri görülmemiş şekilde deneyimlenen zorluklardır.

Türkiye genelinde “yeni normal” sürecine geçişin başlaması ile hijyen standardlarında beklenen yükseliş çerçevesinde çalışanlar ve tüketiciler, normalleşme sürecinde etkileşimde bulundukları kuruluşlar tarafından daha fazla korunmayı talep etmektedir. Mc Kinsey’in 42 ülkede tüketicilerle yaptığı bir araştırmanın bulguları, tıbbi yetkililerce güvenli olduğu onaylandıktan sonra tüketicilerin pandemi öncesi davranışlara geri dönebilmesi için en önemli ikinci faktörün restoranlar, mağazalar ve diğer kapalı mekanların güvenlik önlemleri almaya başlaması olduğunu göstermektedir.

Coronavirüs pandemisinin başlangıcından bu yana, doğru ürünleri en çok ihtiyaç duyulan yerlere ulaştırmak için üretim kapasitemizi önemli ölçüde artırdık.

Paydaşınız olarak Ecolab ile işiniz emin ellerde. Sürdürülebilir çözümler ve Hastane Hijyeni kategorisindeki ürünlerimizle bütünsel bir yaklaşım sunuyoruz.


Bütünsel Yaklaşım
Operasyonel verimliliği artırırken, farklı sektörlerdeki müşterilerimizin güvenli bir şekilde çalışmasını desteklemek için eksiksiz hijyen çözümleri sunuyoruz.

Çalışanlar için, el hijyeni önlemleri gibi daha katı güvenlik protokolleri, hızla hayata geçmiş ve talep edilir duruma gelmiştir. En iyi servis ve uzmanlığı birleştiren mevcut bütünsel hijyen yaklaşımımız, el dezenfektanlarıı, yüzey dezenfektanları ve bina dekontaminasyon çözümleri sunmaktadır.


Hastane Hijyeni Ürün Kategorisi Standardları
Hastane hijyeni kategorisindeki ürünlerimizle tüketicilerin ve çalışanların güvenliğini artıran hijyen standartları sağlıyoruz.

Dünya çapında yüzlerce hastanede, kritik durumdaki hastaların bakımında ön saflarda yer alan binlerce sağlık çalışanı ürünlerimize güveniyor. Hastane hijyeni kategorisinde bulunan, bakteri ve virüslere karşı yüksek etkinliğe sahip dezenfektanımız, diğer ürünlere göre daha hızlı dezenfeksiyon sağlar ve daha çok cilt dostudur. Sağlık sektöründeki uzmanlık ve deneyimimiz, diğer sektörlerde de aynı yüksek standartları sağladığımızın göstergesidir.


Sektörünüz için en iyi el veya yüzey dezenfeksiyon çözümünü keşfetmek ve hijyeni üst seviyeye çıkarmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

El Hijyen İstasyonları

Hijyen İstasyonları yelpazemiz, yoğun kullanım alanlarında el dezenfektanlarının güvenli şekilde uygulanmasıyla maksimum el hijyenini garanti etmektedir. Duvara montaj veya kablolalama gerekmeksizin uygun yere yerleştirin.

Dermados Station Touchfree for safe application of hand disinfectants in highly frequented areas

Dermados El Hijyen İstasyonları

El dezenfektanlarının yoğun kullanım alanlarında güvenli bir şekilde uygulanması için temassız çalışan bağımsız ünite. Bu istasyon, 5 Litre veya 20 Litre Ecolab ürün bidonlarının ekonomik kullanımı ve temassız olarak çaışması sonucunda maksimum el hijyenini garanti etmektedir.

Nexa™ Hand Hygiene System

Nexa El Hijyen İstasyonları

Nexa™ dezenfektan standları ve öksürme istasyonları, temassız Nexa™ dispenseri ile donatılmış olup kağıt mendil, öksürük maskesi, eldiven veya sunmak istediğiniz diğer ögelere alan sağlayacak şekilde iki veya üç bölmeli olarak tasarlanmıştır.


Bize Ulaşın

Lokal bir hijyen uzmanıyla iletişime geçin – Hijyen prosedürlerinizi nasıl geliştirebileceğiniz, müşterilerinizi ve personelinizi nasıl güvende tutabileceğiniz konusunda ihtiyacınıza özel danışmanlık talebinde bulunmak için bu formu doldurun.

Request Your Personal Consultation | Kişisel Danışmanlık Talebinizi Oluşturun

Ürünlerimize ve hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

* indicates required field

Data Privacy Concerns? See our Privacy Policy. | Veri Gizliliği Endişeleri mi? Gizlilik Politikamıza bakın.